nasza szkodolinia:
58 620 55 99
Chcesz skorzystać z obniżki prowizji? >>> zgłoś online prowizja 9%
Działamy od 2003 roku w tym czasie obsłużyliśmy setki Klientów uzyskując dla nich miliony złotych odszkodowań.
Przede wszystkim prowadzimy działalność w zakresie: szkód komunikacyjnych, osobowych, majątkowych, rolniczych, medycznych a także służebności przesyłu.

Odszkodowania Gdańsk, Gdynia, Lębork, Pomorskie, Wejherowo, Rumia, Reda

Szanowni Państwo! Inter Alia to firma z przeszło 10-letnim doświadczeniem. Odszkodowania (Gdańsk, Gdynia, Lębork, Pomorskie, Wejherowo, Rumia, Reda) to nasza specjalność. W przeciągu kilkunastu lat odzyskaliśmy na rzecz naszych klientów miliony złotych.

Odszkodowania (Gdańsk, Gdynia, Lębork, Pomorskie, Wejherowo, Rumia, Reda) z tytułu szkód komunikacyjnych, osobowych, majątkowych, rolniczych, medycznych oraz służebności przesyłu to zakres świadczonych przez nas usług.

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, starając się jak najdokładniej rozpoznać problem i przeanalizować daną sytuację. Efektywność i skuteczność podejmowanych działań to nasza dewiza. Odszkodowania (Gdańsk, Gdynia, Lębork, Pomorskie, Wejherowo, Rumia, Reda) pomoże Państwu uzyskać zespół wykwalifikowanych profesjonalistów znających doskonale zawiłości prawne i mających ogromne doświadczenie zawodowe.

Oferujemy bezpłatne konsultacje i nie pobieramy opłat „ z góry”. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami – odpowiemy na wszystkie Państwa pytania!
 

Jak działamy?


Każdy może być poszkodowanym w wypadku komunikacyjnym, podczas pracy czy innych zdarzeń losowych. Jednak nie każdy wie, co zrobić potem, jakie poczynić kroki, aby uzyskać odszkodowanie. Jesteśmy, aby szybko, profesjonalnie i skutecznie nieść pomoc osobom poszkodowanym.

Nasze działanie opiera się na:

  • rozpoznaniu problemu, podczas którego staramy się uzyskać jak najwięcej informacji,
  • analizie sytuacji, po której przedstawiamy konkretne rozwiązanie, służąc naszą wiedzą i doświadczeniem,
  • działaniu mającym na celu skutecznie i efektywnie rozwiązać problem.My znamy gąszcz przepisów, ustaw i rozporządzeń, jakie rządzą w dziedzinie odszkodowań osobowych i od kilku lat stosujemy swoją wiedzę w praktyczny sposób, reprezentując naszych Klientów przed zakładami ubezpieczeń, sądami.

 

JESTEŚ ZAINTERESOWANY

NAPISZ lub ZADZWOŃ

58 620 55 99


 

Nie pobieramy żadnych opłat "z góry".


Nasze wynagrodzenie jest wynikiem naszej pracy i uzyskanego odszkodowania.