nasza szkodolinia:
58 620 55 99
Chcesz skorzystać z obniżki prowizji? >>> zgłoś online prowizja 9%

W trosce o Państwa komfort w rozwiązywaniu codziennych problemów prawno – finansowych  Stowarzyszenie Inter Alia w ramach współpracy z Kancelariami Prawnymi chciałoby  Państwu dać możliwość korzystania z fachowej i profesjonalnej pomocy.


W odpowiedzi na Państwa rosnące zainteresowanie przystępną pomocą prawną dotyczącą codziennych problemów, Stowarzyszenie wraz ze wsparciem Kancelarii Prawnej rozpoczyna działalność Klubu Przyjaciół Inter Alia.

Działalność Klubu, poza funkcją konsultacyjną z zakresu problematyki prawnej, wpisuje się w rosnącą potrzebę odpowiedzi na edukację prawną. Potrzebę taką dostrzega również Ministerstwo Sprawiedliwości, organizując w bieżącym roku akcję promocyjną korzystania z formuły abonamentów i ubezpieczeń ochrony prawnej. Czasem, aby sprawiedliwości stało się zadość, nie wystarczy mieć rację. Trzeba ją jeszcze udowodnić. Droga w postępowaniu prawnym bywa niejednokrotnie długa i kosztowna. Przepisy i procedury prawne stają się coraz bardziej skomplikowane, a koszty dochodzenia swoich praw wysokie. Dlatego w trosce o komfort prawny naszych Darczyńców Stowarzyszenie powołuje do życia Klub Przyjaciół Inter Alia.

Członkostwo naszego Klubu to również ułatwiony dostęp do specjalistycznego leczenia i ośrodków rehabilitacyjnych zaprzyjaźnionych ze Stowarzyszeniem.
 

Każda osoba która przekaże na rzecz Stowarzyszenia 1% podatku lub wesprze Stowarzyszenie jednorazową darowizną w kwocie minimum 20 zł może  przystąpić do Klubu Przyjaciół Inter Alia oraz  będzie objęta podstawową roczną ochroną prawną świadczoną przez Kancelarię Prawną zatrudniającą Radców Prawnych i Adwokatów.

Warunkiem Uczestnictwa w akcji jest przekazanie na rzecz Pomorskiego Stowarzyszenia Pomocy Poszkodowanym w Wypadkach Drogowych i Innych Zdarzeniach Inter Alia 1% podatku w rozliczeniu za rok podatkowy 2013 r. lub przekazanie na jego rzecz darowizny w kwocie 20zł.


Kwota ta w całości będzie przekazywana na rzecz charytatywnej działalności Stowarzyszenia. Kancelaria Prawna, która powyższą opiekę prawną będzie obsługiwać zgodziła się robić to na rzecz członków Klubu Przyjaciół Inter Alia charytatywnie. Darowizny w kwocie od 20 zł będą przekazywane bezpośrednio na konto Stowarzyszenia i spożytkowane na te same cele co 1%.