nasza szkodolinia:
58 620 55 99

Odszkodowanie po wypadku samochodowym - kolizja w Trójmieście

 

Szkodę komunikacyjną możemy likwidować z OC sprawcy kolizji/wypadku lub swojego AC


Wypadek drogowy bądź kolizja to zdarzenia, których uczestnikiem może być każdy kierowca. Nie wszyscy jednak wiedzą, w jaki sposób uzyskać odszkodowanie po wypadku samochodowym czy kolizji. W takich sytuacjach Inter Alia przychodzi Państwu z pomocą. Wieloletnie doświadczenie i bardzo wysoka skuteczność podejmowanych przez nas działań zjednały nam już wielu klientów. Sposobów na to, by uzyskać odszkodowanie po wypadku samochodowym lub wtedy, gdy przytrafia się kolizja, wymienić można kilka. Szkody z tego tytułu są likwidowane z OC sprawcy zdarzenia lub z AC poszkodowanego. Bardzo ważne jest to, by poszkodowani byli świadomi swoich praw, jakie im w danych okolicznościach przysługują, a także znali wnikliwie treść polisy, którą wykupili u ubezpieczyciela. Jeśli nie wiecie Państwo, co robić bądź gdy pojawiają się problemy z odzyskaniem odszkodowania – prosimy o kontakt! Nasi specjaliści zajmą się Waszą sprawą z najwyższą starannością i dokładnością. Satysfakcja i zadowolenie klientów są naszymi najwyższymi priorytetami!

 

  • Szkodę komunikacyjną możemy likwidować z OC sprawcy kolizji/wypadku lub swojego AC.
  • Likwidując szkodę z OC sprawcy mamy prawo do pokrycia nie tylko kosztów naprawy samochodu ale również: holowania, parkingu, samochodu zastępczego, utraty wartości rynkowej pojazdu po naprawie, itp. (uszkodzeń ciała – patrz szkoda osobowa)
  • Likwidację szkody z OC reguluje ustawa.
  • Gdy likwidujemy szkodę z AC musimy najpierw bardzo dokładnie przeczytać swoją polisę i dołączone do niej OWU ( ogólne warunki ubezpieczenia). Przysługują nam tylko prawa zapisane w powyższych.
  • Likwidację szkody z AC reguluje polisa i OWU.